Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Zaufany elektryk – Bochnia po raz kolejny stawia na jakość!

Jesteśmy zdania, że tylko i wyłącznie doświadczony elektryk, który dysponuje odpowiednim sprzętem i materiałami, będzie w stanie poprawnie wykonać instalację i wszystkie prace z nią związane. Oczywiście można polegać na losowych poradnikach, które podpowiadają, jak robić wszystko na własną rękę. Trzeba tylko zadać sobie pytanie, czy warto. W końcu mówimy o Twojej elektryce, czyli czymś, co ma służyć przez długie lata.

Trzeba to jasno podkreślić – instalacja i dobrze wykonana instalacja, to dwie różne rzeczy. W grę wchodzi nie tylko to, jak będzie działać Twoja elektryka, ale też to, jak będzie w przyszłości wyglądać kwestia serwisowania i konserwacji. Jeśli projekt i wykonanie są odpowiednie, to nie masz się czego bać – koszty na pewno nie będą wysokie. Jeśli natomiast wybrałeś pracę na własną rękę, to musisz się liczyć z tym, że ewentualne poprawki będą koniecznie i kosztowne. Dlatego też powinieneś wybrać zawodowców – najlepiej tych z M&M Elektryka, bo to gwarancja niezawodności i satysfakcji.

Oferujemy Ci

Elektryk Bochnia

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Bochnia

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Bochnia

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Bochnia

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Bochnia

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Bochnia

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Wybieraj sprawdzonych elektryków – Bochnia znalazła ich w M&M Elektryka

Poza pełnymi instalacjami, oferujemy Ci także:

  • remont już istniejącej instalacji,
  • modernizację do dzisiejszych standardów i wymogów,
  • pełne audyty techniczne,
  • pomiary elektryczne,
  • podpięcie urządzeń elektrycznych z uwzględnieniem tego w gwarancji producenta.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Z jednej strony to dbałość o detale, z innej profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Nie uznajemy żadnych kompromisów, nie chodzimy na skróty i nie korzystamy z żadnych półśrodków. Właśnie dlatego tak często jest wybierany właśnie nasz elektryk. Bochnia doskonale to wie, mieszkańcy już zdążyli przyzwyczaić się do M&M Elektryka, co jest dla nas najwyższym powodem do dumy.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Najlepsi elektrycy – Bochnia już się o tym przekonała

Nie ograniczamy się tylko do indywidualnych zleceń. Jeśli chcesz, możemy zając się także Twoją firmą. Dlaczego właśnie nasz elektryk będzie do tego najlepszy? U nas nie tylko otrzymujesz pisemną gwarancję, ale także komplet dokumentów dla wszystkich ważnych instytucji, takich jak Zakład Energetyczny czy Nadzór Budowlany. Możesz liczyć także na komplet zdjęć, pomiarów i wniosków – wszystko to na pendrive, który po zakończeniu prac stanie się Twoją własnością.

Jak już wspomnieliśmy, nasze usługi są kompletne. Instalacje elektryczne przemysłowe i kompleksowe audyty elektryczne tych instalacji, to dla nas chleb powszedni, ale możesz nam zlecać także mniejsze zadania, takie jak instalacje odgromowe czy nawet monitoring. O ile instalacje odgromowe są częścią kompletnej instalacji elektrycznej, tak sam monitoring jest raczej dodatkiem, który w wielu przypadkach jest niezwykle przydatny – zwłaszcza w przypadku własnej firmy. Niezależnie od tego, czego potrzebuje Twoja działalność, pamiętaj, że zaufanego elektryka znajdziesz właśnie w M&M Elektryka. Bochnia już o tym doskonale wie!

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!