Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Sprawdzony i zaufany elektryk – Kraków wie, na kogo można liczyć!

Wszystkie instalacje, pomiary, modernizacje i audyty, to czynności rutynowe i cykliczne. Raz na jakiś czas trzeba zajrzeć do swojej instalacji, a wtedy możliwości będą dwie. Możesz działać na własną rękę, korzystając przy tym z różnorodnych poradników, które pokazują, jak wykonać instalację i na co zwracać uwagę przy modernizacji czy serwisie. Możesz także postawić na zawodowca, za którym stoi nie tylko doświadczenie, ale też profesjonalny sprzęt, który często jest dla amatora nieosiągalny – przynajmniej w pełnym zakresie.
Dlatego też uważamy, że postawienie na elektryka to jedyna sensowna opcja. Decydując się na specjalistę z grupy M&M Elektryka, stawiasz na kompleksową pomoc i fachową instalację. 

Oferujemy Ci

Elektryk Kraków

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Kraków

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Kraków

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Kraków

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Kraków

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Kraków

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Postaw na doświadczonego elektryka! Kraków już to zrobił

Wybierając nasze usługi, decydujesz się na pełen profesjonalizm. Nie uznajemy żadnych kompromisów i nigdy nie stosujemy żadnych półśrodków – właśnie dlatego jesteśmy idealnym wyborem dla mieszkańców Krakowa. Pracujemy w każdych warunkach, obsługujemy zarówno domy, jak i bloki, hale, magazyny, budynki użyteczności publicznej i lokale usługowe. Nie boimy się żadnych wyzwań, ale do każdego zadania podchodzimy z najwyższą powagą.

Otrzymujesz od nas nie tylko pisemną gwarancję, ale też dokładną dokumentację, która uwzględnia przebieg prac, pomiary oraz wnioski. Wszystko na pendrive, który wraz z zakończeniem prac, staje się Twoją własnością. Gwarantujemy Ci komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego i Nadzoru Budowlanego. Wszystko to w poszanowaniu kultury pracy i najwyższych standardów. Korzystamy zarówno z wypracowanych schematów, jak i najlepszego na rynku zaplecza technicznego. Takie połączenie musi być skuteczne i potwierdzi to każdy elektryk. Kraków już wybrał swojego faworyta – teraz pora na Ciebie.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Korzystaj z usług doświadczonych elektryków! Kraków już ich zna!

Jesteśmy idealnym wyborem dla Twojej firmy. Oferujemy Ci kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe, dokładne pomiary elektryczne oraz prace uzupełniające, jak monitoring czy instalacje odgromowe. Tak naprawdę, jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, z jakim mierzy się Twój biznes. Ekspert z M&M Elektryka zawsze ceni porządek i rzetelność. Materiały, z których korzystamy, wyznaczają najwyższe standardy. Dzięki temu możesz spać spokojnie. Dobrze wykonana instalacja przekłada się na długowieczność i jest dużo tańsza w utrzymaniu, jeśli patrzymy długoterminowo. To wszystko jest niepodważalnym dowodem na to, że warto stawiać na profesjonalistów. Kraków już o tym wie!

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!