Skontaktuj się z nami:

Niezawodne instalacje elektryczne – Bochnia postawiła na ekspertów

Dlaczego powinieneś zawsze stawiać na fachowców? Przecież fora społecznościowe, blogi i materiały video są pełne poradników dotyczących samodzielnego zakładania pełnej instalacji elektrycznej. Niektóre z nich są nawet niezłe, ale wiele im brakuje do doskonałości – głównie ze względu na niewłaściwe podejście. Amator nie ma bowiem ani doświadczenia, ani odpowiedniego sprzętu. Trzeba postawić sprawę jasno – instalacja elektryczna, a dobrze zaplanowana i wzorowo wykonana instalacja elektryczna to dwie odrębne rzeczy.

 Jeśli zależy Ci na pewności, jeżeli cenisz sobie spokój – powinieneś postawić na profesjonalistów. M&M Elektryka to zespół doświadczonych specjalistów, który nie boi się żadnych wyzwań. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne oraz niskoprądowe w domach, mieszkaniach, blokach, halach, magazynach, budynkach użyteczności publicznej oraz lokalach usługowych. Tak naprawdę, poradzimy sobie w każdych warunkach, za każdym razem gwarantując Ci najwyższe standardy, do których już przyzwyczailiśmy swoich klientów.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Dlaczego właśnie nasze instalacje elektryczne powinieneś wybrać?

Jesteśmy profesjonalistami. Do swojej pracy podchodzimy z najwyższą powagą, zachowując skupienie do samego końca. Nie chodzimy na skróty, nie uznajemy żadnych kompromisów, nie stosujemy półśrodków. Poza pełnymi instalacjami oferujemy Ci także:

  • remont istniejącej instalacji,
  • modernizację do potrzebnych wymogów,
  • pełen przegląd z pomiarami,
  • serwis,
  • podpięcie urządzeń AGD z uwzględnieniem tego w gwarancji sprzętu.

Wszystkie prace są dokładnie udokumentowane. Otrzymujesz od nas nie tylko pisemną gwarancję, ale także pendrive, na którym znajdziesz wszystkie pomiary, zdjęcia z prac oraz istotne wnioski. Jak już wspomnieliśmy – jesteśmy profesjonalistami i gwarantujemy komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego oraz Nadzoru Budowlanego. Służymy Ci także doradztwem w przygotowaniu projektów związanych z nową instalacją.

 Trzeba pamiętać także o tym, że dobrze wykonana instalacja oznacza bezproblemową konserwację i serwis. To istotne, bo mówimy przecież o czymś, co ma służyć przez długie lata. Audyty techniczne są oczywiście normą, ale możesz być pewien, że w przypadku dobrze wykonanej instalacji, pomiary elektryczne nigdy nie będą powodem do niepokoju.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Bochnia
Instalacje elektryczne w domu Bochnia
Instalacje elektryczne Bochnia
Przemysłowe instalacje elektryczne Bochnia
Remont instalacji elektrycznej Bochnia

Sprawdź, dlaczego Bochnia stawia na nasze instalacje elektryczne!

Zadbamy o Twój biznes. Możesz nam powierzyć instalacje elektryczne przemysłowe, monitoring i wszystkie audyty elektryczne swojej firmy. Z pewnością należycie się tym zajmiemy, zapewniając Ci sprawnie działającą instalację i głowę wolną od wszelkich zmartwień.

 Podczas pracy korzystamy ze sprzętu z najwyższej półki. Nasza kultura pracy stoi na najwyższym poziomie, a dokumentacja zawsze jest kompletna. Dlatego też jesteśmy dobrym kandydatem dla Twojej firmy. Jeśli cenisz sobie rzetelność i podobnie jak my, nie uznajesz żadnych kompromisów, to powinieneś wybrać właśnie M&M Elektryka. 

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się także już istniejącymi instalacjami. Możesz powierzyć nam swoje instalacje elektryczne. Bochnia już się o tym przekonała. Mieszkańcy docenili naszą pracę i nieustannie wzywają nas do swoich domowych instalacji. Audyty elektryczne, pomiary – to dla nas codzienność. Do tej codzienności należą także instalacje odgromowe i choć są one częścią całej instalacji elektrycznej, to mieszkańcy Bochni często zgłaszają się do nas z prośbą o modernizację tej instalacji. Ty także możesz przeprowadzić kompletny audyt – wystarczy, że do nas zadzwonisz!

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!