Skontaktuj się z nami:

Sprawdzone instalacje elektryczne –
Kraków stawia na doświadczenie

W sieci notorycznie pojawiają się poradniki dotyczące samodzielnego zakładania instalacji elektrycznych. Nie sugerujemy, że same wpisy są złe lub nierzetelne – problem leży gdzie indziej. Instalacja elektryczna, a poprawnie wykonana instalacja elektryczna, to dwie zupełnie odrębne rzeczy. Za M&M Elektryka stoi doświadczenie i wiedza, a właśnie tego potrzeba najbardziej, przy wykonywaniu kompleksowej instalacji.

Warto zaznaczyć, że zajmujemy się także remontami istniejących już instalacji. Uwzględniamy także wszelkie awarie, modernizujemy instalację tak, by spełniała wszystkie wymogi i standardy oraz dokonujemy niezbędnych pomiarów. Możesz także zlecić nam podpięcie swojego sprzętu AGD, a my skwitujemy to stosownym wpisem w gwarancji urządzenia. Jak widzisz, nasze usługi są po prostu kompletne, ale to przecież nie wszystko. M&M Elektryka to także profesjonalizm w najlepszym wydaniu. Doskonale znamy się na swojej pracy, dysponujemy najlepszym sprzętem i nie uznajemy żadnych kompromisów. Właśnie dlatego powinieneś zostawić nam swoją instalację elektryczną.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Poprawnie wykonana instalacja pozwala na normalne funkcjonowanie. Bez awarii czy nieprzewidzianych sytuacji. Warto jednak zaznaczyć, że audyty elektryczne trzeba przeprowadzać regularnie – dotyczy to nawet najlepiej wykonanych instalacji. Odpowiednia konserwacja, właściwie wykonane pomiary elektryczne i solidny sprzęt w rękach prawdziwego fachowca – to gwarancja niezawodności. Dotyczy to nie tylko Twojego domu, ale także biznesu. Instalacje elektryczne przemysłowe to nasz konik. Jak już wspomnieliśmy, możesz liczyć na pełną dokumentację i szczegółową analizę, która będzie odpowiednia dla restrykcyjnych wymogów Twojej branży. Możesz nam zlecić całościowy remont istniejącej już instalacji lub modernizację tej instalacji tak, aby spełniała kryteria, które są wymagane odgórnie. Niezależnie od tego, jak prezentuje się sama instalacja, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc. Gwarantujemy komplet dokumentów, pełen profesjonalizm i wszystko, czego wymaga od Ciebie Zakład Energetyczny czy Nadzór Budowlany.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Kraków
Instalacje elektryczne w domu Kraków
Instalacje elektryczne Kraków
Przemysłowe instalacje elektryczne Kraków
Remont instalacji elektrycznej Kraków

Audyty elektryczne, instalacje odgromowe i instalacje dla przemysłu

Kolejną propozycją są instalacje odgromowe. Instalacja odgromowa wchodzi w skład instalacji elektrycznej Twojego domu i miejsca pracy, a jej zadaniem jest ochrona przed ewentualnym porażeniem w przypadku wyładowań atmosferycznych. Zadaniem takiej instalacji jest jak najszybsze przechwycenie i odprowadzenie wyładowania elektrycznego do gruntu. Z czego się ona składa? Przede wszystkim ze zwodów, przewodów uziemiających, uziomu i zacisków probierczych.

Być może zainteresuje Cię także to, że oferujemy swoją pomoc w instalacji monitoringu. Sam monitoring ma przecież wiele wspólnego z instalacją elektryczną – przynajmniej, jeśli mówimy o dobrze rozplanowanym i skutecznym monitoringu. Właściwe rozmieszczenie kamer pozwoli uniknąć problemów z dodatkowym okablowaniem czy zasilaniem, a Twój monitoring będzie po prostu skuteczny.

Ty oczywiście nie musisz tego wszystkiego pamiętać – od tego masz nas. To już standard, ludzie docenili nasze instalacje elektryczne. Kraków doskonale o tym wie, a my możemy jedynie zagwarantować, że nic się nie zmieni – dalej będziemy dokładni, dalej będziemy sumienni i dalej będziemy korzystać tylko z topowego sprzętu. Właśnie dlatego możesz nam ufać.

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!