Skontaktuj się z nami:

Niezawodne instalacje elektryczne dla mieszkańców Niepołomic

Dobrze wykonana instalacja elektryczna to prawdziwy skarb. Nie tylko dlatego, że będzie służyła przez długie lata. Nie tylko dlatego, że sama konserwacja będzie prosta i niedroga. Nawet nie dlatego, że będziesz miał komplet dokumentów i pełne rozeznanie. Dobrze wykonana instalacja elektryczna to przede wszystkim spokój. Spokój i bezpieczeństwo – jesteśmy w stanie Ci to zagwarantować. Musisz jednak podjąć dobrą decyzję i postawić na ludzi, którzy doskonale znają się na swoim fachu. Musisz postawić na ekspertów z M&M Elektryka!

Co oferujemy? Przede wszystkim pełen profesjonalizm, ogromną wiedzę i dokładność, która dla innych specjalistów powinna być wzorem do naśladowania. Wykonujemy kompleksowe instalacje elektryczne i niskoprądowe nie tylko w mieszkaniach, ale też:

  • blokach,
  • halach,
  • magazynach,
  • budynkach użytku publicznego,
  • lokalach usługowych.

Nie boimy się żadnego wyzwania, jesteśmy przekonani o tym, że poradzimy sobie w każdych warunkach, a wieloletnie doświadczenie tylko nas w tym utwierdza. Mieszkańcy Niepołomic – podobnie jak mieszkańcy innych polskich miast – zdążyli już się o tym przekonać. Nasze usługi są po prostu kompletne i nie ograniczają się tylko do wykonywania instalacji. Oferujemy Ci także remont już istniejącej instalacji, modernizację, przegląd, serwis i wszystkie niezbędne pomiary – jednym słowem wszystko, czego wymaga Zakład Energetyczny oraz Nadzór budowlany. Żadnych kompromisów.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Instalacje elektryczne w Niepołomicach

Jak już wspomnieliśmy, przemyślana i dobrze wykonana instalacja elektryczna jest łatwa w konserwacji i nie stwarza żadnego zagrożenia dla użytkowników. Regularne audyty elektryczne, przeglądy i pomiary, pozwalają badać stan Twojej instalacji, dzięki czemu nie tylko śpisz spokojnie, ale masz też pewność, że nie dojdzie do nagłej awarii, która będzie nie tylko uciążliwa, ale też kosztowna.

M&M Elektryka daje pisemną gwarancję na swoją pracę. Wszystkie działania są ściśle udokumentowane, a każdy klient otrzymuje pendrive, na którym są wszystkie zdjęcia, szczegółowa rozpiska planów, pomiarów i wskazań. Podczas pracy korzystamy tylko i wyłącznie z markowego sprzętu od renomowanych producentów. Zrobimy wszystko – zawsze dbając o szczegóły i najmniejsze detale. Nie chodzimy na skróty, nie uznajemy żadnych półśrodków – wszystko po to, aby zapewniać swoim klientom najlepsze instalacje elektryczne. Niepołomice już się o tym przekonały. Teraz pora na Ciebie!

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Niepołomice
Instalacje elektryczne w domu Niepołomice
Instalacje elektryczne Niepołomice
Przemysłowe instalacje elektryczne Niepołomice
Remont instalacji elektrycznej Niepołomice

Najlepsze na rynku instalacje elektryczne – Niepołomice mają swojego faworyta

Nie boimy się wyzwań. Z chęcią przystępujemy do wymagających projektów. Instalacje elektryczne przemysłowe, pomiary elektryczne dla firm i korporacji czy skomplikowane audyty techniczne dla Twojego biznesu – jesteśmy do Twoich usług. Podpinamy także urządzenia AGD oraz inne urządzenia elektryczne, pozostawiając przy tym stosowną notkę w Twojej gwarancji. Możesz nam zlecić także monitoring, a raczej jego instalację. Dzięki temu będziesz mieć pewności, że wszystko zostało wykonane prawidłowo, a sam sprzęt jest odpowiednio podłączony i skonfigurowany.

Możesz nam zlecić także instalacje odgromowe. Oczywiście wchodzi ona w skład instalacji elektrycznej domu, ale jak już wspomnieliśmy wcześniej, zajmujemy się także modernizacją i remontami instalacji już istniejących. Sama instalacja odgromowa jest raczej nieskomplikowana. Składa się ona ze zwodów, przewodów uziemiających, uziomu i zacisków probierczych. Mimo wszystko, od samej instalacji zależy bezpieczeństwo Twoje i Twojego domu. Dlatego też warto ją zlecić specjalistom.

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!