Skontaktuj się z nami:

Dlaczego Wieliczka postawiła na nasze instalacje elektryczne?

Dociekliwi szybko dojdą do wniosku, że cały internet jest pełen poradników dotyczących samodzielnego wykonania instalacji elektrycznej. Z reguły same poradniki zazwyczaj nie są szczególnie złe. Warto jednak zaznaczyć, że często są niekompletne, a amator, który będzie się chciał za to zabrać na własną rękę, nie dopilnuje wszystkiego. Instalacja elektryczna i dobrze wykonana instalacja elektryczna to dwie zupełnie odrębne rzeczy i trzeba o tym pamiętać. Jeśli zależy Ci na niezawodności i całkowitym komforcie, nie ma wyjścia – musisz postawić na profesjonalistów. Najlepiej tych doświadczonych, cieszących się nieskazitelną opinią.

M&M Elektryka to nie tylko zespół doświadczonych elektryków. To przede wszystkim Twoja gwarancja na dobrze wykonaną i wzorowo prosperującą instalację elektryczną. Zajmiemy się Twoim mieszkaniem, blokiem, halą, magazynem, budynkiem użyteczności publicznej czy lokalem usługowym, za każdym razem wzorowo wywiązując się z umowy. Co jeszcze oferujemy Ci poza wykonaniem nowej i kompleksowej instalacji elektrycznej? Przede wszystkim:

  • remont istniejącej instalacji,
  • modernizację istniejącej instalacji do potrzebnych wymogów,
  •  serwis,
  • przegląd z pomiarami,
  • usuwanie awarii,
  • podpięcie urządzeń AGD ze stosowną notą do gwarancji.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Twoja nowa instalacja elektryczna – Wieliczka wybrała M&M Elektryka

Instalacja elektryczna, która została poprawnie wykonana, będzie łatwa w serwisowaniu i konserwacji. Dokonując regularnych pomiarów, można się odpowiednio zabezpieczyć i reagować na czas. Wszystko to zrobimy oczywiście za Ciebie – audyty techniczne wraz z niezbędnymi pomiarami, to nasza specjalność. Nie uznajemy żadnych kompromisów, dlatego też nasza praca zawsze przynosi oczekiwane rezultaty.

Potwierdzeniem tych słów jest kultura pracy, którą wykształtowaliśmy. Każdy klient M&M Elektryka może liczyć na pendrive, na którym znajdują się wszystkie zdjęcia z prac, pełna dokumentacja, pomiary oraz wnioski. Dostarczamy także pisemną gwarancję. Dzięki temu możemy z pewnością powtarzać, że nasze usługi są kompletne i nieskazitelne – dajemy na to pisemną gwarancję, więc trudno, żeby było inaczej. Oczywiście wszystkie pomiary elektryczne są dokonywane z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu od topowych producentów.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Wieliczka
Instalacje elektryczne w domu Wieliczka
Instalacje elektryczne Wieliczka
Przemysłowe instalacje elektryczne Wieliczka
Remont instalacji elektrycznej Wieliczka

Niezawodne instalacje elektryczne dla Wieliczki

Nie boimy się żadnych wyzwań. Instalacje elektryczne przemysłowe, audyty elektryczne dla firm i pomiary elektryczne dla Twojego biznesu – dajemy radę w każdych warunkach. Lata doświadczenia i tysiące wykonanych projektów pozwalają podchodzić do kolejnych wyzwań z pewnością siebie, a najlepszy sprzęt to nic innego jak gwarancja solidnie wykonanego zadania. Możesz też zlecić nam swój monitoring. Dzięki temu będziesz pewien, że wszystko będzie prawidłowo podłączone i skonfigurowane.

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się także modernizacją istniejących instalacji oraz remontami instalacji. Dlatego też możesz zlecić nam także instalacje odgromowe, które są przecież częścią całości, czyli kompleksowej instalacji elektrycznej. Z czego składa się instalacja odgromowa? Przede wszystkim ze zwodów, przewodów uziemiających, uziomu oraz zacisków probierczych. Mimo że na pierwszy rzut oka wydaje się to nieskomplikowane, sugerujemy skorzystanie z pomocy specjalistów. W końcu mówimy o instalacji, której zadaniem jest ochrona Ciebie i Twojego domu!

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!