Skontaktuj się z nami:

Perfekcyjne instalacje elektryczne – Zielonki stawiają na jakość!

Dobrze wykonana instalacja elektryczna ma służyć przez długie lata. Ma też zapewniać bezpieczeństwo wszystkim domownikom i nie generować dodatkowych kosztów, które przekraczałyby środki, które przeznacza się na regularny serwis i audyt elektryczny. Żeby tak jednak było, trzeba dołożyć wszelkich starań, by sam zarówno projekt, jak i jego realizacja, stały na najwyższym poziomie.

Dlatego też swoją instalację elektryczną powinieneś powierzyć właśnie M&M Elektryka. Wykonujemy kompleksową instalację nie tylko dla Twojego domu, ale także mieszkania, bloku, hali, magazynu, budynku użyteczności publicznej czy lokalu usługowego. Za każdym razem podchodzimy do pracy z takim samym podejściem – bez kompromisów, dróg na skróty czy półśrodków. Właśnie dlatego jesteśmy najlepszym kandydatem do zaprojektowania i wykonania Twojej instalacji.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Profesjonalne instalacje elektryczne dla mieszkańców Zielonek

Co nas wyróżnia? Przede wszystkim profesjonalizm. Postępujemy zgodnie z przyjętym harmonogramem, zawsze realizujemy prace zgodnie z terminem i korzystamy przy tym z najlepszych na rynku narzędzi i materiałów. Oprócz pisemnej gwarancji, dajemy Ci także pendrive, na którym znajdziesz pełną dokumentację, szczegółowe zdjęcia oraz niezbędne pomiary. Wszystko to będzie zgodne z wymogami Zakładu Energetycznego oraz Nadzoru Budowlanego.

 Poza kompleksowymi instalacjami elektrycznymi, oferujemy Ci także:

  • remont już istniejącej instalacji,
  • modernizację do potrzebnych wymogów,
  • audyty elektryczne,
  • pomiary elektryczne,
  • serwis,
  • podpięcie urządzeń AGD z notą w karcie gwarancyjnej.

 Sam widzisz – oferujemy wszystko, czego potrzebują instalacje elektryczne. Zielonki już się o tym przekonały, teraz pora na Ciebie! Zaufaj M&M Elektryka. Zaufaj doświadczeniu!

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Zielonki
Instalacje elektryczne w domu Zielonki
Instalacje elektryczne Zielonki
Przemysłowe instalacje elektryczne Zielonki
Remont instalacji elektrycznej Zielonki

Eksperci od najlepszych instalacji elektrycznych w Polsce

Dlaczego jesteśmy idealnym wyborem dla Twojego biznesu? Przemawia za nami doświadczenie, kultura pracy oraz najlepszy na rynku sprzęt. Instalacje elektryczne przemysłowe, audyty elektryczne dla firm oraz pomiary elektryczne – to nasz chleb powszedni. Każdą czynność dokładnie dokumentujemy, tworząc schludny i dokładny opis przeprowadzonych prac. Dla Ciebie oznacza to spokój i pewność, że Zakład Energetyczny oraz Nadzór Budowlany nie będą Cię niepokoić.

Nasza oferta dotyczy także prac pośrednich. Nie straszny nam monitoring, instalacje odgromowe, które wymagają modernizacji czy remont mocno wyeksploatowanych instalacji. Za każdym razem gwarantujemy Ci pełen sukces i właśnie dlatego Zielonki mogą nam zaufać. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wystarczy jeden telefon.

Stawiając na M&M Elektryka, szybko przekonasz się, że dobrze wykonane instalacje gwarantują spokój. Późniejsze audyty elektryczne i serwis będą natomiast dowodem, że taka inwestycja jest po prostu korzystna i się zwraca. W końcu mówimy tutaj o czymś, co będzie pracować przez długie lata.

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!