Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Dlaczego właśnie nasz elektryk? Brzesko już zna odpowiedź!

W niektórych przypadkach po prostu nie opłaca się iść na kompromis, a stosowanie wszelkich półśrodków to błąd, który może generować ogromne koszty. Świetnym przykładem jest tutaj instalacja elektryczna, która ma przecież służyć przez długie lata. Oczywiście audyty elektryczne, serwis i stosowna konserwacja to coś, od czego się nie ucieknie, ale warto zaznaczyć, że koszty związane z serwisowaniem dobrze zaprojektowanej instalacji, są nieporównywalnie mniejsze od naprawiania błędów, wynikających z braku doświadczenia.

Dlatego też jesteśmy przekonani, że chcąc zadbać o swoją instalację, powinieneś postawić właśnie na profesjonalistów. M&M Elektryka to zespół elektryków, którzy zapewniają najwyższe standardy, a przekonało się o tym już całe Brzesko. Nasza kultura pracy stoi na najwyższym poziomie, a ogromne doświadczenie i świetne zaplecze techniczne pozwalają na podjęcie się każdego zadania. Poza pełną i kompleksową instalacją, oferujemy Ci także:

  • remont istniejącej instalacji elektrycznej,
  • modernizację tej instalacji tak, by spełniała wszystkie wymagania,
  • profesjonalne audyty elektryczne,
  • serwis,
  • usuwanie awarii,
  • pomiary elektryczne,
  • podpięcie urządzeń elektrycznych, uwzględniając to w gwarancji producenta.

Oferujemy Ci

Elektryk Brzesko

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Brzesko

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Brzesko

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Brzesko

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Brzesko

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Brzesko

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Stawiaj na najlepszych elektryków! Brzesko może liczyć na zawodowców

Pracujemy nie tylko w domach jedno/wielorodzinnych, ale także w blokach, halach, magazynach, warsztatach, budynkach użyteczności publicznej oraz lokalach usługowych. Nie boimy się żadnych wyzwań i do każdego zadania podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Mieszkańcy Brzeska doskonale o tym wiedzą, podobnie jak to, że zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.

Wybierając M&M Elektryka, stawiasz na precyzję, kulturę i klarowność. Zawsze otrzymujesz pisemną gwarancję, komplet dokumentów, których potrzebujesz dla Zakładu Energetycznego czy Nadzoru Budowlanego oraz pełną dokumentację z przebiegu prac. Dotyczy to szczegółowych zdjęć, pomiarów oraz wniosków. Po zakończeniu prac, pendrive staje się Twoją własnością, a my oddajemy Ci świetnie działającą i w pełni sprawną instalację.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Dlaczego właśnie nasi elektrycy? Brzesko doskonale zna odpowiedź!

Pracując, zachowujemy swój własny system, który wypracowaliśmy sobie na przestrzeni lat. Jesteśmy przekonani, że taka kultura pracy odpowiada wszystkim, a liczne zlecenia z Brzeska tylko nas w tym utwierdzają. Dlatego też jesteśmy przekonani, że nasi elektrycy będą idealnym kandydatem dla Twojej działalności. Oferujemy Ci nie tylko kompletne instalacje elektryczne przemysłowe, ale też pełnowymiarowe audyty elektryczne, które oczywiście wiążą się z modernizacją Twojej instalacji w taki sposób, żeby spełniła wszystkie wymagania i pozwoliła Ci pracować bez przeszkód.

W grę wchodzą też prace wykończeniowe, możesz nam zlecić same instalacje odgromowe, poszczególne pomiary elektryczne. Do tego dochodzi jeszcze monitoring i szereg innych usług, które jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać. Tak naprawdę nie wyobrażamy się zadania związanego z instalacją, któremu nie podołałby nasz elektryk. Brzesko już się o tym przekonało, teraz pora na Ciebie!

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!