Skontaktuj się z nami:

Postaw na sprawdzone instalacje elektryczne – Brzesko wybrało M&M Elektryka

Internet jest pełen obszernych poradników i wskazówek dotyczących samodzielnego wykonania instalacji elektrycznej. Nie twierdzimy, że są złe, ale z pewnością mogłyby być nieco bardziej kompleksowe. W końcu osoby, które korzystają z takich poradników nie mają zbyt dużego doświadczenia w tej dziedzinie, a instalacja elektryczna potrafi być wymagająca. Trzeba bowiem wyraźnie zaznaczyć, że dobrze wykonana instalacja elektryczna i byle jak zrobiona instalacja, to dwie zupełnie odrębne rzeczy, których nie warto ze sobą porównywać.

Jeśli zależy Ci na prawdziwej niezawodności, cenisz sobie pewność i bezpieczeństwo, to wybór zawsze będzie prosty i swoją instalację elektryczną powierzysz specjalistom, dla których to chleb powszedni. M&M Elektryka to najwyższe standardy, gwarancja zadowolenia i pewność, że wszystkie prace zostaną zrealizowane zgodnie z planem. Oferujemy nie tylko wykonanie nowych instalacji, ale też:

  • remont już istniejących,
  • modernizację do potrzebnych wymogów,
  • przegląd,
  • serwis,
  • usuwanie awarii, 
  • kluczowe pomiary,
  • podpięcie urządzeń elektrycznych ze stosowną notą w gwarancji.

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Dlaczego warto zlecać instalacje elektryczne specjalistom?

Profesjonalne instalacje elektryczne – Brzesko już je zna!

Wykonujemy instalacje elektryczne w domach, mieszkaniach, blokach, halach, magazynach, budynkach użytku publicznego czy lokalach usługowych. Nie boimy się żadnych wyzwań. Jesteśmy doskonale przygotowani i zawsze mamy po swojej stronie bezcenne doświadczenie i sprzęt z najwyższej półki. Na naszą korzyść przemawia także kultura pracy, którą wykształtowaliśmy na przestrzeni lat. Korzystając z naszych usług, otrzymujesz pendrive ze zdjęciami instalacji, szczegółowym opisem, niezbędnymi pomiarami oraz wnioskami. Dostajesz także pisemną gwarancję.

 Jesteśmy profesjonalistami. Dlatego też możesz powierzyć nam audyty techniczne Twojego biznesu, instalacje elektryczne przemysłowe dla Twojej firmy czy pomiary elektryczne. Zawsze otrzymasz od nas stosowną dokumentację, a wszystkie prace będą uwiecznione na dokładnych zdjęciach i grafikach.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Brzesko
Instalacje elektryczne w domu Brzesko
Instalacje elektryczne Brzesko
Przemysłowe instalacje elektryczne Brzesko
Remont instalacji elektrycznej Brzesko

Instalacje przemysłowe dla mieszkańców Brzeska

Audyty elektryczne, remont istniejącej instalacji, modernizacja do wymogów, które narzucają Zakład Energetyczny oraz Nadzór Budowlany – zawsze możesz liczyć na pełne zaangażowanie z naszej strony. Dysponujemy topowym sprzętem, dzięki czemu jesteśmy w stanie pracować w najróżniejszych warunkach. Za każdym razem dostarczamy fenomenalne rezultaty i właśnie dlatego mieszkańcy wybierają nasze instalacje elektryczne. Brzesko jest tutaj świetnym przykładem.

Równie często jesteśmy pytani o instalacje odgromowe. To w końcu element całej instalacji elektrycznej i choć składa się z zwodów, przewodów uziemiających, uziomu i zacisków probierczych, to wykonanie warto zlecać specjalistom. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój dom jest w dobrych rękach!

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!