Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Potrzebny elektryk? Zielonki polecają M&M Elektryka!

Już prawie każdy wie, że instalacja elektryczna i dobrze zaplanowana instalacja elektryczna, to dwie zupełnie różne od siebie rzeczy. Robiąc coś takiego na własną rękę, trzeba liczyć się z tym, że coś może pójść nie tak. Wiemy, że internet jest pełen poradników, ale rzadko kiedy twórca uwzględnia to, że jego widz jest kompletnym amatorem lub po prostu nie ma odpowiedniego sprzętu.

 

Wybór wydaje się więc prosty – doświadczony elektryk zawsze poradzi sobie lepiej, a dobrze wykonana instalacja oznacza dużo mniejsze koszty utrzymania w przyszłości. Dlaczego? To proste – serwis jest prostszy, audyty szybsze, a ewentualne usterki eliminuje się dużo prościej. Pamiętaj też, że oferujemy dużo więcej niż kompletne instalacje. Zajmujemy się także:

  • modernizację do potrzebnych wymagań,
  • remont,
  • audyty elektryczne,
  • serwis,
  • pomiary elektryczne,
  • podpięcie urządzeń AGD, uwzględniając to w gwarancji producenta

Oferujemy Ci

Elektryk Zielonki

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Zielonki

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Zielonki

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Zielonki

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Zielonki

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Zielonki

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Korzystaj z usług najlepszych elektryków – Zielonki wybierają jakość!

Nasi elektrycy to profesjonaliści w najlepszym tego słowa znaczeniu. Decydując się na usługi M&M Elektryka, stawiasz na pisemną gwarancję, komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego i Nadzoru Budowlanego oraz pełen przegląd wszystkich naszych prac. Są zdjęcia, pomiary, wnioski i wszystko, co musisz wiedzieć o swojej instalacji. Nie pomijamy absolutnie niczego. Mamy wypracowany skuteczny schemat pracy, który stuprocentowo niweluje wszelkie niedociągnięcia.

Pracujemy nie tylko w domach jedno/wielorodzinnych, czy mieszkaniach w blokowiskach, ale także w halach, magazynach warsztatach, budynkach użyteczności publicznej oraz lokalach usługowych. Nie boimy się żadnego wyzwania, ponieważ stoi za nami nie tylko doświadczenie, ale też zaplecze techniczne z najwyższej półki. Dobry sprzęt w naszym fachu jest bardzo ważny i trzeba zawsze mieć to na uwadze – zwłaszcza decydując się na samodzielne prace. Takich śmiałków jest na szczęście coraz mniej. W domach Polaków coraz częściej gości profesjonalny elektryk. Zielonki są tutaj doskonałym przykładem. Mieszkańcy już dawno przyzwyczaili się do tego, że ich instalacją elektryczną zajmuje się zawodowiec.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Szukasz elektryka? Zielonki wybrały specjalistów z M&M Elektryka

Jesteśmy najlepszym kandydatem dla elektryki w Twojej firmie. Oferujemy kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe oraz regularne audyty elektryczne. Wszystkie pomiary są uwzględniane w naszych raportach, więc zawsze jesteś na bieżąco ze swoją instalacją. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe, to wielka inwestycja, od której wymagasz niezawodności. Właśnie dlatego powinieneś zlecić to profesjonalistom, którzy znają się na swojej pracy.

Jak już wspomnieliśmy, przeprowadzamy także remonty i modernizacje. Dlatego też instalacje odgromowe czy monitoring to dla nas codzienność. Zielonki zdążyły się już o tym przekonać, mieszkańcy poznali się na naszej pracy i chętnie korzystają z naszych usług. Oczywiście sam monitoring jest tylko jednym z wielu przedsięwzięć, ale chcemy w ten sposób dać Ci do zrozumienia, że na elektryce znamy się jak nikt inny!

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!