Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Sprawdzony elektryk – Miechów wybiera najlepszych specjalistów

Czym różni się dobrze wykonana instalacja, od prawdziwej farsy? Przede wszystkim długowiecznością takiej instalacji i późniejszymi kosztami związanymi z audytem, serwisem i konserwacją. Robiąc coś na własną rękę, musisz liczyć się także z konsekwencjami. Jeśli dorzuci się do tego także brak podstaw czy odpowiednich narzędzi i materiałów, to efekt może być tylko jeden.

Jeśli nie chcesz ryzykować i zdajesz sobie sprawę, jak ważna dla Twojego domu lub Twojego przedsiębiorstwa, jest instalacja elektryczna, to wybór może być tylko jeden. M&M Elektryka to nie tylko kompleksowe instalacje. Zajmujemy się także:

  • remontami już istniejących instalacji i systemów,
  • modernizacją tych instalacji tak, by spełniały dzisiejsze wymagania i standardy,
  • cyklicznymi audytami elektrycznymi,
  • pomiarami elektrycznymi,
  • serwisowaniem,
  • podpinaniem sprzętu elektrycznego, uwzględniając to w gwarancji producenta.

Oferujemy Ci

Instalacje od podstaw

Modernizacje instalacji

Przeglądy i serwis

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Korzystaj z usług najlepszych elektryków w Miechowie i okolicy

Nasz zespół nie boi się żadnych wyzwań. Miechów doskonale o tym wie, mieszkańcy ufają naszym elektrykom i chętnie proszą ich o pomoc. Pracujemy nie tylko w domach jedno/wielorodzinnych, ale także w blokach, halach, magazynach, warsztatach, budynkach użyteczności publicznej czy lokalach usługowych. Nie boimy się żadnych wyzwań, a schemat pracy, który sobie wykształtowaliśmy, zawsze przynosi oczekiwane rezultaty.

Wybierając naszego elektryka, decydujesz się na pełen profesjonalizm i stuprocentową skuteczność. Nie uznajemy kompromisów, nie wybieramy dróg na skróty i wystrzegamy się wszelkich półśrodków. Otrzymujesz od nas pisemną gwarancję, komplet dokumentów dla Nadzoru Budowlanego i Zakładu Energetycznego oraz zapis z przebiegu prac. Są zdjęcia, pomiary, wnioski – jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz do pełnej kontroli i świadomości.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Szukasz elektryka? Miechów ma swojego faworyta

Wszystkie nasze mocne strony sprawiają, że jesteśmy idealnym kandydatem dla Twojej firmy. Przeprowadzamy kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe, uwzględniamy przy tym cykliczne audyty elektryczne i dostarczamy Ci wszystkie niezbędne pomiary. Dlatego też jesteśmy przekonani, że nasze usługi są po prostu kompletne, czyli dokładnie takie, jakich potrzebuje Twoja firma.

Jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się także remontami oraz modernizacją. Dlatego też instalacje odgromowe czy monitoring, to dla nas codzienność. Tak naprawdę nie ma zadań, których nie podjąłby się nasz elektryk. Miechów doskonale o tym wie i to właśnie dlatego nasze usług cieszą się tak ogromnym zainteresowaniem. Jeśli Ty także potrzebujesz doświadczonego elektryka, to już wiesz, gdzie powinieneś się zgłosić!

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!