Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Dlaczego właśnie nasz elektryk? Skawina nie ma żadnych wątpliwości!

Jesteśmy świadomi tego, że elektryk to ktoś niezastąpiony. Dobrze wykonana instalacja jest trwalsza, a konserwacja i serwis mniej kosztowna. Wszystko to sprowadza się do jednego, ale bardzo istotnego wniosku – warto stawiać na specjalistów. Wykonywanie domowej elektryki na własną rękę, może nieść większe szkody, niż Ci się wydaje. O Twoim biznesie i firmie nawet nie wspominamy, bo to przecież oczywiste.

Wybierając M&M Elektryka, stawiasz na profesjonalistów. Wyróżnia nas nie tylko bogate doświadczenie, ale też odpowiedni sprzęt i materiały. Poza pełnymi instalacjami, oferujemy także:

  • remont,
  • modernizację do obecnych standardów i wymagań,
  • audyty elektryczne,
  • pomiary elektryczne,
  • serwis,
  • usuwanie awarii,
  • podpięcie urządzeń elektrycznych, uwzględniając to w gwarancji producenta.

Oferujemy Ci

Elektryk Skawina

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Skawina

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Skawina

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Skawina

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Skawina

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Skawina

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Zaufaj doświadczeniu, postaw na najlepszych elektryków!

Czym właściwie jest kultura pracy? Skawina doskonale wie, że nasi elektrycy nie chodzą na skróty, nie uznają żadnych kompromisów i nigdy nie stosują półśrodków. Dostajesz nie tylko pisemną gwarancję, ale też komplet dokumentów dla Nadzoru budowlanego i Zakładu Elektrycznego. Wszystkie nasze postępy są dokładnie monitorowane. Dostajesz zdjęcia, szczegółowe pomiary i wszystkie istotne wnioski. Cała zawartość na pendrive, który po zakończeniu prac stanie się Twoją własnością.

Oczywiście nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do domów jedno/wielorodzinnych. Pracujemy także w blokach, halach, magazynach, warsztatach, wszelkich budynkach użyteczności publicznej oraz lokalach usługowych. Tak naprawdę nie wyobrażamy sobie zadania, któremu nie sprostałby nasz elektryk. Skawina doskonale o tym wie, a zaufanie, jakim mieszkańcy darzą naszych elektryków, jest na to najlepszym dowodem!

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Potrzebujesz elektryka? Skawina stawia na zawodowców

Jesteśmy świetnym wyborem dla Twojej firmy. Oferujemy kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe, cykliczne audyty elektryczne oraz dokładne i wiarygodne pomiary elektryczne. Wszystko to z zachowaniem standardowej kultury pracy, wykorzystując do tego najlepsze na rynku narzędzia i materiały.

Wszelkie remonty i modernizacje to dla nas codzienność. Instalacje odgromowe, które są przecież częścią całej instalacji elektrycznej, są raczej nieskomplikowane, ale to nie zmienia faktu, że powinni się nimi zajmować specjaliści. Podobnie zresztą, jak sam monitoring. W końcu dobrze zaplanowany i przemyślany monitoring daje dużo lepsze rezultaty. Warto mieć to na uwadze. W przeciwnym razie można szybko przekonać się, że nieprawidłowo wykonana instalacja, generuje znacznie większe koszty – zwłaszcza w perspektywie długoterminowej.

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!