Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Sprawdzony elektryk – Niepołomice korzystają z usług M&M Elektryka

Profesjonalista jest w stanie zagwarantować instalację, która sprawdza się w każdych warunkach i nie jest zbyt wymagająca w dalszej konserwacji i późniejszym serwisowaniu. To nie jedyne szczegóły, które odróżniają prawidłowo wykonaną instalację od farsy, która jest wynikiem braku doświadczenia i słabego zaplecza technicznego. Znaczenie ma więc sprzęt, wiedza oraz sam projekt. Z tego powodu powinieneś postawić na elektryka, dla którego takie zadanie to chleb powszedni. M&M Elektryka gwarantuje Ci profesjonalne podejście do tematu. Zajmujemy się nie tylko pełnymi instalacjami, ale też:

  • modernizacją do wymaganych standardów,
  • remontem już istniejącej instalacji,
  • pełnym serwisem,
  • pomiary elektryczne,
  • audyty elektryczne.

Sam widzisz, że oferta, jaką dla Ciebie przygotowaliśmy, jest kompletna i starannie dopracowana. Wszystko po to, by gwarantować niezastąpione usługi elektryczne.

Oferujemy Ci

Elektryk Niepołomice

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Niepołomice

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Niepołomice

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Niepołomice

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Niepołomice

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Niepołomice

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Korzystaj z usług najlepszych elektryków – Niepołomice już to robią!

Do swojej pracy podchodzimy z najwyższą powagą. Zapewniamy Ci nie tylko pisemną gwarancję, ale też komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego i Nadzoru Budowlanego. Wszystkie czynności są dokładnie dokumentowane i spisywane. Dostajesz komplet zdjęć, pomiarów i wniosków. Wszystko to na pendrive, który po zakończeniu prac, staje się Twoją własnością.

 

Kultura pracy, wypracowane schematy i świetny sprzęt – właśnie to oferuje Ci M&M Elektryka. Niepołomice doskonale o tym wiedzą i to właśnie dlatego nasi elektrycy cieszą się tutaj ogromnym zaufaniem. Ty także możesz postawić na profesjonalistów – wystarczy jeden telefon. Pracujemy zarówno w domach, jak i blokach, halach, magazynach, budynkach użyteczności publicznej oraz lokalach usługowych. Za każdym razem wywiązujemy się z umowy a czas, dokładając przy tym wszelkich starań, by cała instalacja nie pozostawiała żadnych wątpliwości. Nie uznajemy przy tym żadnych kompromisów, nie chodzimy na skróty, a wszelkich półśrodków unikamy szerokim łukiem.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Kompleksowe usługi naszych elektryków

Doświadczony elektryk to osoba, która z pewnością przyda się Twojej firmie. Możesz zlecić nam instalacje elektryczne przemysłowe, pełne audyty elektryczne, lub nawet kwestie poboczne, jak chociażby monitoring. Tak naprawdę, nie ma zadania, którego nie bylibyśmy w stanie się podjąć. Wieloletnie doświadczenie i ogrom zrealizowanych zleceń tylko nas w tym utwierdza.

Same instalacje odgromowe są oczywiście częścią instalacji elektrycznej, ale jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się także modernizacją i remontem. Dlatego też zlecenia dotyczące tylko i wyłącznie instalacji odgromowej są dla nas codziennością. Podobnie zresztą, jak monitoring czy podpięcia różnych urządzeń elektrycznych, uwzględniając to wszystko w gwarancji. Nie zapominamy o niczym i to właśnie dlatego Niepołomice już od dawna korzystają z naszych usług.

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!