Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Niezawodny i sprawdzony elektryk – Wieliczka wybrała M&M Elektryka

Dlaczego warto stawiać na fachowca? W końcu internet jest przepełniony poradami i wzorcami gotowych instalacji. Można sprawdzić, jak wykonuje się poszczególne elementy, a same instrukcje uwzględniają naprawdę wiele. Warto jednak zaznaczyć, że „wiele” to dalej za mało, żeby wykonać pierwszorzędną instalację. Amatorzy, którzy chcą wziąć sprawy w swoje ręce, muszą liczyć się z tym, że będzie im potrzebny solidny sprzęt. O doświadczeniu nawet nie wspominamy.

Jeśli szukasz najwyższych standardów, to wybór może być tylko jeden – M&M Elektryka. Nasi eksperci to gwarancja powodzenia i Twoje okno na perfekcyjnie wykonaną instalację. Poza domami jednorodzinnymi i mieszkaniami w blokach, zajmujemy się także:

  • halami,
  • magazynami,
  • budynkami użyteczności publicznej,
  • lokalami usługowymi.

Nasz elektryk nie boi się żadnego zadania. Bogate doświadczenie i świetne zaplecze techniczne pozwalają nam z powodzeniem rozwiązywać kolejne problemy W Wieliczce i okolicy!

Oferujemy Ci

Elektryk Wieliczka

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Wieliczka

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Wieliczka

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Wieliczka

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Wieliczka

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Wieliczka

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Postaw na sprawdzonych elektryków! Wieliczka wybiera doświadczenie

Dlaczego właśnie my? Głównie ze względu na nasze podejście! Nie uznajemy żadnych kompromisów, nie chodzimy na skróty, a wszelkich półśrodków unikamy szerokim łukiem. Zawsze dajemy Ci pisemną gwarancję oraz komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego i Nadzoru Budowlanego. Na specjalnym pendrive znajdziesz wszystkie zdjęcia, pomiary i wnioski. Sam pendrive staje się oczywiście Twoją własnością po zakończeniu prac.

Oczywiście nie ograniczamy swoich usług tylko i wyłącznie do wykonywania kompleksowych instalacji. Nasz elektryk pomoże Ci także z remontem już istniejącej instalacji, modernizacją jej, tak by spełniała wszelkie wymogi oraz wszelkimi pomiarami elektrycznymi. Możesz liczyć na kompleksowe audyty techniczne oraz usunięcie wszelkich awarii. Zajmujemy się także sprzętem elektronicznym, a raczej jego właściwym podpięciem, uwzględniając to w gwarancji producenta. Dotyczy to zarówno urządzeń AGD, jak i rzeczy bardziej skomplikowanych, jak chociażby monitoring.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Dlaczego właśnie nasi elektrycy? Wieliczka nie ma wątpliwości!

Jesteśmy precyzyjni, sumienni i niezwykle drobiazgowi. Właśnie dlatego idealnie sprawdzimy się w Twojej firmie. Oferujemy Ci kompletne instalacje elektryczne przemysłowe i kompleksowe audyty elektryczne. Możesz nam zlecić także monitoring, podpięcie innych urządzeń lub nawet instalacje odgromowe.

Te są oczywiście częścią instalacji elektrycznej, ale jak już wspomnieliśmy, zajmujemy się także remontami i modernizacją. Tak naprawdę, trudno jest nam wyobrazić sobie zadanie, któremu nie podołałby nasz elektryk. Wieliczka doskonale o tym wie, bo M&M Elektryka cieszy się tutaj ogromnym zainteresowaniem.

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!