Skontaktuj się z nami:

Nasze doświadczenie - Twoim bezpieczeństwem!

elektryk fachowiec

Fachowa wiedza

elektryk jakość

Sprawna realizacja

elektryk usługa

Wysoka jakość

Dlaczego warto wybrać nasze instalacje elektryczne?

Potrzebny elektryk? Zabierzów wybiera specjalistów!

Zastanawiasz się, dlaczego profesjonalny elektryk to dużo lepszy wybór niż próba wykonania instalacji na własną rękę? Cóż, tak naprawdę, moglibyśmy o tym mówić godzinami. Żeby jednak Cię nie zanudzić, postaramy się wszystko skrócić. Najprościej będzie nakreślić, co różni instalację elektryczną od dobrze zaplanowanej i profesjonalnie wykonanej instalacji. Bo nawet jeśli poradnik, z którego korzystasz, jest kompletny, to musisz pamiętać, że twórca rzadko kiedy zdaje sobie sprawę z tego, że dla amatora, nawet proste pojęcia mogą być sporym wyzwaniem. Do tego dochodzi jeszcze brak sprzętu i jakiegokolwiek doświadczenia z elektryką.

To wystarczy, by coś nie wyszło, a trzeba przecież pamiętać, że sama instalacja powinna służyć przez długie lata. Oczywiście cykliczna konserwacja i ewentualny serwis, dalej będą wskazane. Trzeba jednak przyznać, że konserwacja i serwis dobrze zaplanowanej i wykonanej elektryki, jest prostsza i tańsza. Dlatego też robienie tego na własną rękę, wcale nie jest opłacalne – przynajmniej w perspektywie długoterminowej.

Oferujemy Ci

Elektryk Zabierzów

Instalacje od podstaw

Przeglądy instalacji Elektrycznej Zabierzów

Modernizacje instalacji

Instalacje elektryczne Zabierzów

Przeglądy i serwis

Podłączenie kuchenki Zabierzów

Podpięcie sprzętu AGD

Pomiary elektryczne Zabierzów

Pomiary elektryczne

Usługi elektryczne Zabierzów

Audyty elektryczne

To oczywiście tylko zarys. Elektrycy z naszego zespołu oferują kompleksową i skuteczną pomoc z Twoją elektryką. Niezależnie od tego, czego potrzebujesz, zawsze możesz liczyć na naszą pomoc.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Dlaczego warto wybierać doświadczonych elektryków?

Poza pełną instalacją, oferujemy Ci także:

  • remont już istniejącej instalacji,
  • modernizację do obecnie wyznaczonych standardów,
  • audyty elektryczne,
  • pomiary elektryczne,
  • serwis,
  • podpięcie urządzeń elektrycznych, uwzględniając to w gwarancji.

Wszystko to przekłada się na kompletną i pełnowartościową pomoc. Nasz elektryk radzi sobie w każdych warunkach i zawsze stoi za nim bogate doświadczenie. Nie oznacza to jednak, że liczy się tylko wiedza. Bez odpowiedniego sprzętu i materiałów, wiele zadań byłoby po prostu niemożliwe do zrealizowania. My jednak nie musimy się tym przejmować. M&M Elektryka dysponuje sprzętem z najwyższej półki i cały Zabierzów doskonale o tym wie!

Trzeba mieć na uwadze, że nawet najlepszy sprzęt nic nie znaczy, jeśli zespół nie ma wypracowanej i usystematyzowanej kultury pracy. Nasi elektrycy nie chodzą na skróty, nie uznają żadnych półśrodków ani kompromisów. Dajemy Ci nie tylko pisemną gwarancję, ale też komplet dokumentów dla Zakładu Energetycznego oraz Nadzoru Budowlanego. Wszystkie nasze postępy są zapisywane w postaci zdjęć, pomiarów i wniosków. Znajdziesz je na pendrive, który po zakończeniu prac, stanie się Twoją własnością.

Szukasz usług dla przedsiębiorstw?

Zabierzów stawia na naszych elektryków

Instalacje elektryczne przemysłowe, kompleksowe audyty elektryczne i regularne pomiary elektryczne – myślimy dosłownie o wszystkim. Dlatego też jesteśmy idealnym kandydatem dla Twojego biznesu. Bez względu na to, jakie masz wymagania, warto zapoznać się z tym, co oferuje nasz elektryk. Zabierzów już się o tym przekonał, teraz pora na Ciebie.

Remonty i modernizacja to nasza specjalność. Bez problemu zadbamy o Twoje instalacje odgromowe, a nawet o kwestie poboczne, jak monitoring. O ile same instalacje odgromowe wchodzą w skład instalacji elektrycznej i są jej nieodłącznym elementem, tak sam monitoring jest raczej dodatkiem. Ty nie musisz się jednak przejmować szczegółami – zrobimy to za Ciebie. Zabierzów już nas zna. Teraz pora na to, żebyś Ty także przekonał się, ile potrafi nasz elektryk.

M&M Elektryka Marek Lewandowski

Maciek: 790 449 690

Marek: 514 508 596

mmelektryka@wp.pl

Jakubowice 25 (małopolska)

NIP : 682-17-74-409

 

Skontaktuj się z nami!