Skontaktuj się z nami:

Postaw na sprawdzone instalacje elektryczne – Zabierzów wybrał M&M Elektryka

Dlaczego zawsze powinieneś korzystać z pomocy specjalistów, kiedy w grę wchodzi instalacja elektryczna Twojego domu? Przede wszystkim ze względu na pewność powodzenia. Instalacja ma służyć przez długie lata. Ma być niezawodna i nie powinna generować dodatkowych kosztów. Pomijamy tutaj oczywiście regularne audyty elektryczne i konserwację, ale w przypadku dobrze wykonanej instalacji, te czynności wcale nie generują dużych kosztów oraz nie są w żaden sposób problematyczne.

Wybierając M&M Elektryka, decydujesz się na perfekcyjnie wykonaną i kompleksową instalację elektryczną. Wykonujemy instalację w różnych obiektach. Są to zarówno domy jednorodzinne, jak i bloki, hale, magazyny, budynki użyteczności publicznej czy lokale usługowe. Ogromne doświadczenie i najlepszy na rynku sprzęt to naprawdę dobre połączenie. Nasze instalacje są po prostu niezawodne, bez względu na warunki i Twoje potrzeby!

Instalacje elektryczne w:

Domach

Mieszkaniach

Blokach

Magazynach

Instytucjach publicznych

Lokalach usługowych

Dlaczego powinieneś zlecać instalacje elektryczne zawodowcom?

Poza kompleksowymi instalacjami, mieszkańcy Zabierzowa mogą liczyć także na:

  • remont już istniejącej instalacji,
  • modernizację do potrzebnych wymagań,
  • audyty elektryczne,
  • konserwację,
  • usuwanie awarii,
  • pomiary elektryczne.

Jak widzisz, oferujemy dosłownie wszystko. Wykonujemy także instalacje odgromowe, instalacje elektryczne przemysłowe oraz monitoring. Zakres naszych usług jest odpowiednio szeroki i urozmaicony, bo umożliwia nam to doskonałe zaplecze techniczne. Musisz zapamiętać też, że dobrze wykonana instalacja elektryczna oznacza relatywnie mniejsze koszty utrzymania w przyszłości. Audyty elektryczne i regularna konserwacja dalej będą wskazane, ale nie będą już generować one tyle kosztów.

Co wyróżnia nas na tle konkurencji? Przede wszystkim kultura pracy. Oferujemy Ci nie tylko pisemną gwarancję, ale też pełną dokumentację, szczegółowe zdjęcia z przebiegu prac, dokładne pomiary i wnioski. Wszystko to dostajesz na pendrive, który po zakończeniu prac stanie się Twoją własnością.

Tylko profesjonalna instalacja może być bezpieczna -
dlatego postaw na doświadczenie!

Instalacja odgromowa Zabierzów
Instalacje elektryczne w domu Zabierzów
Instalacje elektryczne Zabierzów
Przemysłowe instalacje elektryczne Zabierzów
Remont instalacji elektrycznej Zabierzów

Zabierzów docenił jakość naszych instalacji elektrycznych

Dostarczamy pełną dokumentację dla Zakładu Energetycznego i Nadzoru Budowlanego. Dlatego też jesteśmy najlepszym partnerem dla Twojego biznesu. Zapewniamy Ci kompleksowe instalacje elektryczne przemysłowe, profesjonalne audyty elektryczne dla firm oraz kompleksowe pomiary elektryczne. Wszystko oczywiście stosownie udokumentowane i zrealizowane zgodnie z założonym terminem.

Kwestie, takie jak monitoring czy instalacje odgromowe, także leżą w naszych kompetencjach. Choć sama instalacja odgromowa jest częścią instalacji elektrycznej jako całości, to warto zapamiętać, że zajmujemy się także remontem oraz modernizacją już istniejącej instalacji. Dlatego też możesz kontaktować się z nami w różnych sytuacjach. Zawsze Cię wysłuchamy i zrobimy wszystko, by usprawnić Twoje instalacje elektryczne. Zabierzów już się o tym przekonał. Teraz pora na Ciebie!

Potrzebujesz instalacji?

Skontaktuj się z nami!